Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łaszczowie

strzelcy15 maja na strzelnicy 2. Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubal" odbyły się V Zawody Strzeleckie ze sportowej broni pneumatycznej dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych i studentów o Puchar Starosty Hrubieszowskiego, Dowódcy 2 Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala" oraz Prezesa Zarządu Stowarzyszenia "Bezpieczny Powiat Hrubieszowski".
Zawody odbywały się pod patronatem Starosty Hrubieszowskiego Pani Maryli Symczuk.
Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Baj, Dominika Neród, Klaudia Nazarczuk, Dawid Witkowski, Łukasz Materna i Jakub Panek.

W klasyfikacja kobiet Klaudia Nazarczuk zajęła III miejsce, uzyskując 37 punktów, a w klasyfikacji szkół zajęliśmy II miejsce.
Puchary i nagrody najlepszym szkołom, zawodniczkom i zawodnikom zostaną wręczone podczas uroczystości Święta 2. Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego, które odbędą się w dniu 29 czerwca 2019 r. o godz. 14.00 na stadionie Miejskim przy ul. Ciesielczuka 2 w Hrubieszowie.
Zawodniczkom i zawodnikom SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Zobacz zdjęcia na FB>>