Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łaszczowie

brukselaW dniach 25 - 29 czerwca 2018r. miał miejsce wyjazd młodzieży z województwa lubelskiego do Brukseli. Został on zorganizowany przez Posła do Parlamentu Europejskiego Pana Krzysztofa Hetmana jako nagroda dla najlepszych uczniów biorących udział w konkursach, których był patronem. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych była uczennica naszej szkoły Kamila Kuc, która zajęła 3 miejsce w II Regionalnym Konkursie Wiedzy o Ruchu Ludowym. Bogaty program pobytu obejmował zwiedzanie zabytków Brukseli, siedzibę Parlamentu Europejskiego i instytucji unijnych oraz malowniczą Brugię. Dodatkowo uczestnicy wyjazdu spotkali się z Panem Posłem, który przedstawił im zadania jakie wykonuje będąc przedstawicielem Polski w Unii Europejskiej.
Pobyt w Brukseli i Brugii z pewnością był wspaniałym początkiem wakacji dla wszystkich uczestników wyjazdu.