Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łaszczowie

W dniach 08-09 września odbył się pieszy rajd po Roztoczu, w którym wzięli udział uczniowie pierwszej klasy. Trasa przebiegała po malowniczych terenach leśnych. Dzięki inwencji przewodników, którymi byli sami uczniowie, uczestnicy mogli przebyć trasę nieco dłuższą od planowanej. Pełni uśmiechu przybyli do Suśca ok. godz. 15.00. Po zakwaterowaniu i krótkim odpoczynku rozpoczęły się gry i zabawy integracyjne, a wieczorem kolacja i wspólne śpiewanie przy ognisku. Następny dzień rozpoczął się rozruchem porannym pod okiem st. chor. szt. Roberta Tamy. Po śniadaniu pełni obaw udaliśmy się na spływ kajakowy po Tanwi. Niektórzy tak byli zafascynowani pięknem Roztocza i pochłonięci wiosłowaniem, że przeoczyli miejsce zakończenia spływu – popłynęli dalej.

Po powrocie odbyły się zajęcia paintballowe. Atmosfera była wspaniała, z pewnością to nie ostatnia nasza wizyta w tym urokliwym miejscu.