Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łaszczowie

MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO W BOKSIE

 

boksW dniach 28 02 - 02.03 2014r. w Lublinie odbywały się Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w Boksie. Uczeń naszej szkoły, Tomasz Wiśniewski zajął 2 miejsce zdobywając tytuł wicemistrza w kategorii junior do 91 kg. Serdecznie gratulujemy. Tomek trenuje w Klubie Sportowym ,,Bokser” Steniatyn.

 

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

 

 

 


MISTRZOSTWA POWIATU W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

siatkowkaW dniu 19.02.2014 roku w Tomaszowie Lub. odbyły się Powiatowe Mistrzostwa SZS w Siatkówce. W tej sportowej imprezie wzięli udział chłopcy z naszej szkoły zajmując V miejsce

 

 

 


MISTRZOSTWA POWIATU TOMASZOWSKIEGO LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

biegiW dniu 26.04.2013 r. w Łosińcu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego LZS w biegach przełajowych. Nie zabrakło uczestników z naszej szkoły.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych i seniorów (kobiety) I miejsce zajęła Ewelina Swatowska z kl. IIB, II miejsce zajęła Amanda Żukowska z kl. IIB.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych i seniorów (mężczyźni) I miejsce zajął Marcin Pasieczny z kl. IIB, II miejsce zajął Andrzej Przybysz z kl. IIB, III miejsce zajął Damian Rajtak z kl. IA.

Zawodnikom z naszej szkoły Gratulujemy!


MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

tenis stoowyZapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w rozgrywkach o mistrzostwo szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

 

 


 NA LODOWISKU

lodowiskoUczniowie z naszej szkole wyjechali na lodowisko do Zamościa

 

 

 

 


MISTRZOSTWA SZKOŁY W HALÓWCE CHŁOPCÓW - FINAŁ

halowkaZakończyły się rozgrywki o mistrzostwo szkoły w halówce chłopców.

Wyniki rywalizacji: 

1 miejsce  - kl. I b

2 miejsce - kl. II b

3 miejsce - kl. I a

 


WYJAZD NA PŁYWALNIĘ DO HORYŃCA ZDROJU

Uczniowie kl.II b wjechali na pływalnię do Horyńca Zdroju.


MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

tenis stoowyOto wyniki rywalizacji:
1 miejsce - Katarzyna Mazepa z kl. I b 
2 miejsce - Ewa Sawicka z kl. III c 
3 miejsce - Kamila Duda z kl. III c

 


 MISTRZOSTWA SZKOŁY W HALÓWCE CHŁOPCÓW - FINAŁ

halowkaWyniki rywalizacji: 

1 miejsce  - kl. III c

2 miejsce - kl. II a

3 miejsce - kl. I b

Królem strzelców (ex aequo) zostali Mateusz Wacko z kl. III c oraz Patryk Ćmil z kl. I b, którzy zdobyli po 12 bramek


 MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW - FINAŁY (rok szkolny 2011/12)

tenis stoowyZakończył się turniej o Mistrzostwo Szkoły w Tenisie Stołowym Chłopców. 
Oto wyniki rywalizacji:
1 miejsce - Jacek Rybak z kl. IIIc 
2 miejsce - Patryk Rożek z kl. IIIb 
3 miejsce - Konrad Skulik z kl. IIIb

 


 MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

pilkarecznaW dniu 20.02.2012 roku w Tomaszowie Lub. odbyły się Powiatowe Mistrzostwa SZS w Piłce Ręcznej Chłopców - Licealiada.
W tej sportowej imprezie wzięli udział chłopcy z naszej szkoły zajmując IV miejsce

 

 

 


MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

sp_a0210W dniu 18.01.2012 roku w Tomaszowie Lub. odbyły się Powiatowe Mistrzostwa SZS w Piłce Ręcznej dziewcząt - Licealiada.
W tej sportowej imprezie wzięli udział dziewczyny z naszej szkoły zajmując IV miejsce

 

 

 

 


 

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE HALOWEJ DZIEWCZĄT

pilkahalowa

W dniu 16.12.2011 r. odbył się turniej w halową piłkę nożną dziewcząt. Oto wyniki rywalizacji:

I miejsce klasa III a-b

II miejsce klasa III c

III miejsce klasa I a-b

Królową strzelców została Ewa Sawicka z kl. IIIc 

 


MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE HALOWEJ CHŁOPCÓW

halowka

 

Trwa rywalizacja międzyklasowa w piłce nożnej halowej chłopców o mistrzostwo szkoły.

Do rozegrania zostały jeszcze tylko dwa mecze w tym finałowy.

Wiadomo już, że w finale spotka się klasa IIa z klasą IIIc.

 

 


REJONOWE ZAWODY W TENISA STOŁOWEGO

tenis_stoowyW dniu 09.11.2011 r. w Hrubieszowie odbyła się Rejonowa Licealiada w Tenisie Stołowym dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały: Kamila Duda oraz Ewa Sawicka z kl. III c. Bardzo dobrze zaprezentowała się Kamila Duda, która zajęłą IV miejsce i zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.

 

 


POWIATOWE ZAWODY W TENISA STOŁOWEGO

W dniu 27.10.2011 r. w Tomaszowie Lub. odbyły się powiatowe zawody w tenisa stołowego "Licealiada" podczas którego nasze uczennice zajęły wysokie miejsca.

I miejsce zajęła Kamila Duda z kl. IIIc

III miejsce zajęła Ewa Sawicka z kl. IIIc

Gratulujemy!


OTWARTE BIEGI PRZEŁAJOWE "KONFEDERACJI TYSZOWIECKIEJ" - TYSZOWCE 2011

przelaje22092011W dniu 22.09.2011 roku uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w otwartych biegach przełajowych "Konfederacji Tyszowieckiej", gdzie drużynowo w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zajęli I miejsce.

Indywidualnie w kategorii chłopców: I miejsce zajął: Karol Mikołajczuk z kl. Ib, II miejsce zajął: Piotr Grad z kl. IIa, III miejsce zajął: Marcin Pasieczny z kl. Ib,

Indywidualnie w kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Ewelina Swatowska z kl. I b

Gratulujemy!


FINAŁ WOJEWÓDZKICH ZAWODÓW SPORTOWO-OBRONNYCH "SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE - 2011"

sprawni_2011Reprezentacja szkoły w składzie: Kamila Duda z kl.IIc, Patrycja Skóra z kl.IIb, Dorota Dziura z kl.Ib zajęła V miejsce w kategorii dziewcząt w finale XXXIV Wojewódzkich Zawodów Sportowych Sprawni jak żołnierze 2011.

 

 


ZAWODY SPORTOWO-OBRONNE "SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE - 2011"

1

W dniu 28.04.2011 roku w Ostrowie Lubelskim odbył się etap rejonowy XXXIV Wojewódzkich Zawodów Sportowo-Obronnych "Sprawni jak żołnierze - 2011", w których naszą szkołę reprezentowały: Kamila Duda z kl. IIc, Patrycja Skóra z kl. II b, Dorota Dziura z kl. Ib.

Dziewczyny zajęły III miejsce i zakwalifikowały się do etapu na szczeblu wojewódzkim.

Gratulacje!


MISTRZOSTWA SZKOŁY W HALÓWCE CHŁOPCÓW - FINAŁ

Wyniki rywalizacji:

1 miejsce  - kl. II c

2 miejsce - kl. I a

 


MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW - FINAŁY (rok szkolny 2010/11)
Zakończył się turniej o Mistrzostwo Szkoły w Tenisie Stołowym Chłopców.
Oto wyniki rywalizacji:
1 miejsce - Kamil Nowosad z kl. IIIb
2 miejsce - Konrad Skulik z kl. IIb
3 miejsce - Jacek Rybak z kl. IIc


MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT - FINAŁY (rok szkolny 2010/11)

Zakończył się turniej o Mistrzostwo Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt.
Oto wyniki rywalizacji:
1 miejsce - Marlena Rechul z kl. IIIb
2 miejsce - Kamila Duda z kl. IIc
3 miejsce - Emilia Wersocka z kl. IIIc


NA LODOWISKU W ZAMOŚCIU

Uczniowie z naszej szkoły wybrali się na lodowisko do Zamościa,
gdzie rozwijali swoje umiejętności łyżwiarskie


Zobacz zdjęcia - wejdź do galerii

 


MISTRZOSTWA SZKOŁY W HALÓWCE CHŁOPCÓW - FINAŁY

W niu 08.03.2011 roku (wtorek) na 8 godzinie lekcyjnej, w sali gimnastycznej odbędą się mecze finałowe w piłce nożnej halowej chłopców
O I miejsce rywalizować będą klasa IIc z klasą Ia
O III miejsce klasa IIIc z klasą IIIb


MISTRZOSTWA POWIATU W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT


W dniu 03.02.2011 roku w Tomaszowie Lub. odbyły się Powiatowe Mistrzostwa SZS w Koszykówce Dziewcząt - Licealiada.
W tej sportowej imprezie wzięli udział dziewczęta z naszej szkoły zajmując III miejsce


MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

Informujemy, że rozpoczynają się zmagania w mistrzostwach naszej szkoły w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców.
Zapraszamy do udziału.


DRUŻYNOWA REJONOWA LICEALIADA W TENISIE STOŁOWYM

W dniu 02.02.2011 roku w Hrubieszowie odbyła się Drużynowa Rejonowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt. Podczas tej sportowej imprezy dziewczęta z naszej szkoły zdobyły II miejsce .

Drużynę tworzyły Marlena Rechul z kl. III b oraz Kamila Duda z kl. II c.

Gratulujemy!
więcej...

 


MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

W dniu 22.12.2010 roku w Tomaszowie Lub. odbyły się Powiatowe Mistrzostwa SZS w Piłce Ręcznej chłopców - Licealiada.
W tej sportowej imprezie wzięli udział chłopcy z naszej szkoły zajmując IV miejsce

 

 


MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

W dniu 21.12.2010 roku w Tomaszowie Lub. odbyły się Powiatowe Mistrzostwa SZS w Piłce Ręcznej Dziewcząt - Licealiada.
W tej sportowej imprezie wzięli udział dziewczęta z naszej szkoły zajmując IV miejsce

 

 


MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

 

W dniu 16.12.2010 roku w Tomaszowie Lub. odbyły się Powiatowe Mistrzostwa SZS w Piłce Nożnej Halowej - Licealiada.
W tej sportowej imprezie wzięli udział chłopcy z naszej szkoły zajmując IV miejsce
Oto skład reprezentacj szkoły:

1. Kamil Woch kl. III c

2. Kamil Pietrasz kl. III c

3. Mateusz Wacko kl. II c

4. Karol Bednarski kl. II a

5. Piotr Grad kl. I a

6. Maciej Lepionka kl. I a

7. Marcin Rycek kl. I b

8. Paweł Byś kl. I b

 


MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

 

W dniu 14.12.2010 roku w Tomaszowie Lub. odbyły się Powiatowe Mistrzostwa SZS w Drużynowym Tenisie Stołowym - Licealiada.
Udział w tej imprezie sportowej wzięły dziewczęta z naszej szkoły Kamila Duda z klasy IIc oraz Marlena Rechul z kl. III b zajmując 1 miejsce

 


Zmiana terminu zajęć pozalekcyjnych z Samoobrony

 

Od dnia 15.12.2010 roku zajęcia pozalekcyjne z Samoobrony odbywać się będą w środy od godziny 15.10

 


MISTRZOSTWA WOJEWÓDZKIE SZS W TENISIE STOŁOWYM

 

W dniu 02.12.2010 roku w Chełmie odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa SZS w Tenisie Stołowym - Licealiada.
Udział w tej imprezie sportowej wzięły dziewczęta z naszej szkoły Kamila Duda z klasy IIc oraz Marlena Rechul z kl. III b zajmując miejsca (12-14)
 

 


MISTRZOSTWA REJONOWE SZS W TENISIE STOŁOWYM

W dniu 05.11.2010 roku w Hrubieszowie odbyły się Mistrzostwa SZS w Tenisie Stołowym - Licealiada.
Podczas tej sportowej imprezy dziewczęta z naszej szkoły zdobyłyły II i III miejsce.
II miejsce uzyskała Kamila Duda z klasy II c
III miejsce uzyskała Marlena Rechul z kl. III b.
Gratulujemy!

 


MISTRZOSTWA POWIATU SZS W TENISIE STOŁOWYM

W dniu 28.10.2010 roku w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu SZS w Tenisie Stołowym - Licealiada.
Podczas tej sportowej imprezy dziewczęta z naszej szkoły zdobyłyły I i II miejsce.
I miejsce uzyskała Kamila Duda z klasy II c
II miejsce uzyskała Marlena Rechul z kl. III b.
Gratulujemy!
Zobacz dyplomy -wejdź

 


Zajęcia pozalekcyjne z Samoobrony odbywają się we wtorki od godziny 14.20

 


PUCHAR BURMISTRZA TYSZOWIEC W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 14.09.2010r. odbyły się W Tyszowcach zawody w biegach przełajowych o Puchar Burmisrza Tyszowiec
Uczniowie z naszej szkole uczestniczyli w tej imprezie sportowej zajmując I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych

Oto wyniki indywidualne:
w kategorii dziewcząt:
I miejsce - Kamila Duda z kl. IIc
II miejsce - Patrycja Skóra z kl. IIb
III miejsce - Diana Kaznowska z klasy IIa
IV miejsce - Natalia Tymbel z klasy IIa

w kategorii chłopców:
II miejsce - Mateusz Wacko z kl. IIc
V miejsce - Adrian Świder z klasy IIIc

 


Zapraszamy do udziału w zajęciach pozalekcyjnych z Samoobrony oraz na siłowni

 

 


Zakończyły się rozgrywki w tenisie stołowym dziewczyn o  Mistrzostwo Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łaszczowie - rok szkolny 2009/2010.

 

Oto wyniki:

1. Kamila Duda kl.Ic
2. Marlena Rechul kl.II b
3. Emilia Wersocka kl.IIc
4. Magda Nowak kl.IIa

 


Zakończyły się rozgrywki w tenisie stołowym o Mistrzostwo Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łaszczowie w kategorii chłopców - rok szkolny 2009/2010.

 

Oto wyniki:

1. Łagowski Daniel kl.III Lp
2. Szarowolec Adrian kl.III C
3. Malinowski Mateusz kl.III Lp
4. Rybak Jacek kl.I C


SZKOLNE MISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ CHŁOPCÓW

W dniu 22.01.2010r. odbył się finałowy mecz mistrzostw szkoły w piłce nożnej halowej chłopców
W finale zwyciężyła klasa III C pokonując drużynę z klasy III LP (12 : 5)

Oto wyniki:

  1. KLASA III C
  2. KLASA III LP
  3. KLASA II C
  4. KLASA I C

POWIATOWE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ CHŁOPCÓW

W dniu 13.11.2009r. w Tomaszowie odbyły się powiatowe mistrzostwa szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej halowej chłopców
Nasza drużyna zajęła 4 miejsce

 


REJONOWE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM

W dniu 27.10.2009r. w Hrubieszowie odbyły się rejonowe mistrzostwa szkół ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym, w których uczestniczyła uczennica z naszej szkoły Marlena Rechul z kl.II b.
Zajęła ona 4 miejsce i awansowała do rozgrywek wojewódzkich 

 

 


POWIATOWE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM

 

W dniu 20.10.2009r. w Zespole Szkół nr.4 w Tomaszowie Lub. odbyły się mistrzostwa powiatu szkół ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym, w których uczestniczyli uczniowie z naszej szkoły

Oto wyniki (miejsca) naszych uczniów:
w kategorii dziewcząt:
Marlena Rechul - kl.II b - miejsce 2
Duda Kamila - kl. I c - miejsce 7
w kategorii chłopców:
Paweł Czuk - kl.II b - miejsce 6

 


Zapraszamy do udziału w rozgrywkach w tenisie stołowym o Mistrzostwo Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łaszczowie.

 

Rozgrywki będą rozgrywane w kategorii chłopców i dziewcząt.
Szczegółowych informacji udzielają nauczyciele wf-u.


Zajęcia pozalekcyjne z Samoobrony odbywają się w poniedziałki.

Obowiązuje strój sportowy np.dres (może być karatega(kimono))


Zapraszamy do udziału w zajęciach pozalekcyjnych z Samoobrony oraz na siłowni 

 


II GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ "ŁASZCZÓW 2009"

 

W dniu 15.06.2009r. Na stadionie w Łaszczowie odbyły się II Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Rozegrano konkurencje sportowo-rekreacyjne: sztafeta sprawnościowa, biegi przełajowe, skok w dal, rzut lotką do tarczy, zawody sprawnościowe.

Oto wyniki (miejsca) naszych uczniów:

SZTAFETA SPRAWNOŚCIOWA (UR. W ROKU 1993 I STARSI) -


II miejsce w składzie:
Sarzyńska Paulina - kl. IIc,
Łukowska Marta - kl.II Lp,
Malinowski Mateusz - kl.II Lp,
Drążek Daniel - kl.II b.

BIEGI PRZEŁAJOWE (ROCZNIK 1992-1993) 1500M - DZIEWCZĘTA:
I miejsce - Miazga Iwona - kl.I c.

BIEGI PRZEŁAJOWE (ROCZNIK 1991 I STARSZE) 1500M - KOBIETY:


I miejsce - Łukowska Marta - kl.II Lp
II miejsce - Rachańska Katarzyna - kl.II c
III miejsce - Tytuła Magdalena - kl. II b.

BIEGI PRZEŁAJOWE (ROCZNIK 1991 I STARSI) 2000M - MĘŻCZYŹNI:
I miejsce - Łagowski Daniel - kl.II Lp
II miejsce - Malinowski Mateusz - kl.II Lp
III miejsce - Drążek Daniel - kl.IIb.

SKOK W DAL (ROCZNIK 1991 I STARSI) - MĘŻCZYŹNI:


I miejsce - Malinowski Mateusz - kl.II Lp
II miejsce - Drążek Daniel - kl.IIb
III miejsce - Łagowski Daniel - kl.II Lp

SKOK W DAL (ROCZNIK 1991 I STARSZE) KOBIETY:
I miejsce - Nowak Magdalena - kl.Ia
II miejsce - Tytuła Magdalena - kl. II b
III miejsce - Wawrzusik Katarzyna - kl.IIc

RZUT LOTKĄ DO TARCZY (ROCZNIK 1993 I STARSZE) KOBIETY:


II miejsce - Wawrzusik Katarzyna - kl.IIc
III miejsce - Sarzyńska Paulina - kl. IIc

RZUT LOTKĄ DO TARCZY (ROCZNIK 1993 I STARSI) MĘŻCZYŻNI:
I miejsce - Łagowski Daniel - kl.II Lp
II miejsce - Malinowski Mateusz - kl.II Lp

ZAWODY SPRAWNOŚCIOWE (ROCZNIK 1991 I STARSI) MĘŻCZYŻNI:


I miejsce - Łagowski Daniel - kl.II Lp
II miejsce - Drążek Daniel - kl.IIb
III miejsce - Malinowski Mateusz - kl.II Lp

ZAWODY SPRAWNOŚCIOWE (ROCZNIK 1993 I STARSZE) KOBIETY
I miejsce - Rachańska Katarzyna - kl.II c
II miejsce - Sarzyńska Paulina - kl. IIc
III miejsce - Miazga Iwona - kl.I c

 


POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE "ŁOSINIEC 2009" O PUCHAR STAROSTY TOMASZOWSKIEGO

 

 W dniu 30.04.2009r. w Łosińcu odbyły się Powiatowe Biegi Przełajowe o Puchar Starosty Tomaszowskiego

Oto wyniki (miejsca) naszych uczniów w kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych i seniorów:

Dziewczęta:
1. Późniak Edyta kl.IIb
2. Katarzyna Rachańska kl.IIc


Chłopcy:
2. Ryło Konrad kl.IIc
3. Capko Kamil kl.Ib


VI MISTRZOSTWA DIECEZJI ZAMOJSKO-LUBACZOWSKIEJ W TENISIE STOŁOWYM

W dniu 14.03.2009r. w Ulhówku odbyły się VI Mistrzostwa Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej w tenisie stołowym, na których nasza uczennica Marlena Rechul z klasy Ib, zajęła I miejsce.


Zakończyły się rozgrywki w tenisie stołowym o Mistrzostwo Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łaszczowie w kategorii dziewcząt - rok szkolny 2008/2009.

Oto wyniki:

1. Marlena Rechul kl.Ib
2. Katarzyna Rachańska kl.IIc
3. Katarzyna Wawrzusik kl.IIc
4. Marta Łukowska kl.IILp


POWIATOWY TURNIEJ W SIATKÓWKĘ CHŁOPCÓW

W dniu 25.02.2009r. w Tomaszowie Lub. odbył się turniej szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce chłopców.
Nasi reprezentanci zajęli V miejsce w składzie: Tytoń Wojciech kl.IIIb, Maryńczak Piotr kl.IIIb, Głuszek Konrad kl.IIIb, Sławiński Andrzej kl.IIIb, Berbecki Sebastian kl.IIIb, Farańczuk Sebastian kl.IIb, Nowosad Kamil kl.Ib, Bartnicki Ernest kl.Ib.


Zakończyły się rozgrywki w tenisie stołowym o Mistrzostwo Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łaszczowie w kategorii chłopców - rok szkolny 2008/2009.

Oto wyniki:

1. Paweł Czuk kl.Ib
2. Daniel Łagowski kl.IILp
3. Daniel Drążek kl.IIb
4. Kamil Pietrasz kl.Ic


POWIATOWE MISTRZOSTWA W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

W dniu 26.01.2009r. w Tomaszowie Lub. odbył się turniej szkół ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców.
Nasi reprezentanci zajęli IV miejsce w składzie: Tytoń Wojciech kl.IIIb, Maryńczak Piotr kl.IIIb, Głuszek Konrad kl.IIIb, Zwolak Mateusz kl.IIIb, Sławiński Andrzej kl.IIIb, Berbecki Sebastian kl.IIIb, Okarski Jarosław kl.IIIb, Nowosad Kamil kl.Ib, Marciniak Michał kl.Ib.


W dniu 04.12.2008r. w Tomaszowie Lub. odbył się turniej szkół ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym drużynowym w kategorii chłopców i dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowali: Paweł Czuk z klasy Ib, Adrian Szarowolec z klasy IIc oraz Katarzyna Głuszek z kl.IIIb, Marlena Rechul z kl.Ib. Obie drużyny zajęły VI miejsce.


Zapraszamy do udziału w rozgrywkach w tenisie stołowym o Mistrzostwo Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łaszczowie.

Rozgrywki będą rozgrywane w kategorii chłopców i dziewcząt.
Szczegółowych informacji udzielają nauczyciele wf-u.


GMINNY TURNIEJ SZACHOWY (7 RUNDA)

Odbył się w Łaszczowie Gminny Turniej Szachowy w kategorii Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalnej.
Oto wyniki naszych uczniów:

W kategorii chłopców:
1. Roland Marczak kl.IIa
2. Patryk Dziura kl.Ib
3. Patryk Szum kl.IIIa

W kategorii dziewcząt:
1. Dorota Kłak kl.IIa
2. Wioletta Wodecka kl.IIa


VI OTWARTE MISTRZOSTWA O PUCHAR STAROSTY TOMASZOWSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

25.10.2008r. odbyły sie w Tomaszowie Lub. VI Otwarte Mistrzostwa O Puchar Starosty W Tenisie Stołowym, na których uczennica naszej szkoły Marlena Rechul z kl.Ib zajęła I miejsce w kategorii dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych


Zapraszamy do udziału w zajęciach pozalekcyjnych z Samoobrony oraz na siłowni. 

 


PUCHAR BURMISTRZA TYSZOWIEC W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 

17.09.2008r. odbyły sie w Tyszowcach zawody w biegach przełajowych o Puchar Burmistrza Tyszowiec.

Z naszej szkoły Weronika Hałka z kl.IIa zajęła I miejsce w kategorii dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. W kategorii chłopców szkół ponadgimnazjalnych nasi chłopcy zdobyli pierwsze 3 miejsca:
1. Konrad Ryło z klasy IIc
2. Daniel Łagowski z klasy IILP
3. Adrian Świder z klasy Ic


POWIATOWE ZAWODY SPORTOWO-OBRONNE ZMW "GRYF 2008"

W dniach 13-14.06.2008r. odbyły sie w Łaszczowie Powiatowe Zawody Sportowo - Obronne ZMW "GRYF 2008", na których chłopcy
z naszej szkoły zajęli I miejsce w składzie:
1. Mateusz Łagowski kl.IIIb
2. Mateusz Hawrylak kl.Ib
3. Adrian Szarowolec kl.Ic
4. Mateusz Zubiak kl.Ic


POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE "ŁOSINIEC 2008" O PUCHAR STAROSTY TOMASZOWSKIEGO

W Łosińcu odbyły się Powiatowe Biegi Przełajowe o Puchar Starosty Tomaszowskiego
Oto wyniki (miejsca) naszych uczniów w kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych i seniorów:

Dziewczęta:
2. Zwolak Agnieszka kl.Ib
3. Późniak Edyta kl.Ib
4. Wlaź Jolanta kl.Ib


XXXI ZAWODY SPORTOWO-OBRONNE "SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE - 2008"


W dniu 15.04.2008r. odbyły sie w Ostrowie Lubelskim XXXI ZAWODY SPORTOWO-OBRONNE "SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE - 2008"
na których nasi uczniowie zajęli IV miejsce w składzie:

1. Konrad Ryło kl.Ic
2. Adrian Szarowolec kl. Ic
3. Mateusz Zubiak kl.Ic


Zakończyły się rozgrywki w tenisie stołowym o Mistrzostwo Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łaszczowie - rok szkolny 2007/2008

Oto wyniki:

Dziewczęta
1. Joanna Iwuła kl.IIIa
2. Późniak Edyta kl. Ib
3. Wawrzusik Katarzyna kl.Ic

Chłopcy
1. Sławiński Tomasz kl.IIIa
2. Adrian Szarowolec kl. Ic
3. Kamil Noga kl.IIIb


POWIATOWE MISTRZOSTWA W SIATKÓWKĘ CHŁOPCÓW

W Tomaszowie Lub. odbył się turniej szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce chłopców.
Nasi reprezentanci zajęli IV miejsce


REJONOWE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM

Podczas Rejonowych zawodów w tenisie stołowym naszą szkołę reprezentował Tomasz Sławiński z kl. IIIa, zajmując miejsce V


POWIATOWE MISTRZOSTWA W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

W Tomaszowie Lub. odbył się turniej szkół ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców.
Nasi reprezentanci zajęli IV miejsce


POWIATOWE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM

W Zespole Szkół nr.4 w Tomaszowie Lub. odbyły się mistrzostwa powiatu szkół ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym, w których uczestniczyli uczniowie z naszej szkoły

Oto wyniki (miejsca) naszych uczniów:
w kategorii dziewcząt:
Joanna Iwuła - kl.III a - miejsce 4
w kategorii chłopców:
Tomasz Sławiński - kl.III a - miejsce 2


POWIATOWE MISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ CHŁOPCÓW

W Tomaszowie Lub. odbył się turniej szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej halowej chłopców.
Nasi reprezentanci zajęli III miejsce